Loading...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

İK Uygulamalarımız


ORYANTASYON

Yeni çalışma arkadaşlarımız bir oryantasyon sürecine tabi tutulur. Bu oryantasyon sürecinde bölüm yöneticilerimiz, bölümleri ile ilgili süreçleri aktararak yeni başlayan çalışanlarımızı firmamız ile ilgili bilgilendirir. Daha sonra ilgili bölüme başlayan yeni çalışanımız saha çalışmalarına katılarak oryantasyon sürecini devam ettirir. Ekip Liderinin ve Bölüm Yöneticisinin gözlemleri ve değerlendirmeleri sonucunda saha oryantasyon süreci sona erdirilir.

EĞİTİM

Eğitim Konusundaki hedeflerimizi üç ana başlık altında toplayabiliriz:
 Mesleki Eğitimler ile; iş kalitesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılması,
♦ Mesleki Eğitimler ile; iş kalitesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılması,
 Kişisel Gelişime yönelik eğitimler ile; verimliliğin ve etik değerlerin arttırılması,
 ISG eğitimleri ile İş kazalarının önüne geçmek ve “SIFIR KAZA” hedefinde kararlılıkla yürümek.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

Çalışma Arkadaşlarımızın performansını değerlendirmek ve bu performansı ödüle çevirebilmek adına 3 Aylık periyotlar halinde yılda 4 sefer uygulanan PRİM sistemini hayata geçirmiş bulunmaktayız. Amacımız hedef ve sonuca odaklanmış çalışan ve yöneticilerin oluşturduğu “kazanan takımı” yaratmaktır.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

İnsana değer insana yapılan yatırımla ilişkilidir. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve NTM'ye olan aidiyet duyguları bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle NTM İnsan Kaynakları tarafından belirli aralıklar ile düzenlenen Çalışan Memnuniyeti anketi ile çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonunu takip ederek sonuçlara göre ilgili aksiyon planlarını hazırlamaktayız.

İNSANA SAYGI

2008'den bu yana her yıl aday başvurularını özenle cevaplayan firmamız “İnsana Saygı Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. İşe alım süreçlerimizde gösterdiğimiz yüksek performansla Kariyer.net’in 10’uncusunu düzenlediği “İnsana Saygı Ödülünü” kazanan firmalar arasında yer aldık. Çalışan memnuniyetine verdiği önemi işe alım süreci itibari ile gösteren firmamız, çalışan memnuniyetini artırmak adına faaliyetlerini en üst düzeyde sürdürmeye devam edecektir.

SOSYAL AKTİVİTELER

"NTM Etkinlik Takımı'nın" organize etmiş olduğu Futbol, bowling, masa tenisi turnuvaları gibi çeşitli sosyal aktiviteler belirli aralıklarda düzenlenmektedir. 

ÇALIŞMA ORTAMI

Çalışanlarımızın etkili iletişim kurabilecekleri toplantı ve seminer odalarımız, dinlenme salonumuz ve modern çalışma anlayışına göre tasarlanmış çalışma alanlarımız, çalışanlarımızın motivasyonunu artırarak verimli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlamaktadır.