Loading...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Hakkımızda


2000 yılında Telekomünikasyon Sektörünün kurulum, bakım ve işletme konularında faaliyet göstermeye başlayan NTM; Çözüm Ortaklığı yapmış olduğu müşterilerine kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermektedir.

Teknolojik yeniliklerin takibi ve insana yatırım ilkesini benimsemiş olan NTM;
 İlk olarak 2000 yılında TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. (BÇO) Bölge Çözüm Ortaklığı,
 2001'de ERICSSON Telekomünikasyon A.Ş. Montaj Çözüm Ortaklığı,
 2006'da GLOBALTOWER Bakım Çözüm Ortaklığı,
 2007'de HUAWEI Telekomünikasyon Ltd. Şti. ile Çözüm Ortaklığı,
 2008'de TELLCOM İletişim Hizmetleri A.Ş. ile SUPERONLINE Fiber Optik sistemlerinin altyapı kurulum ve işletme konularında Çözüm Ortaklığı,
 2009'da KULE Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. (GLOBALTOWER) ile GSM alt yapı hizmetleri kapsamında Montaj Çözüm Ortaklığı,
 2016'da GSM altyapısı olmayan yerleşim yerlerine altyapı kurulması içerikli EVRENSEL projesi kapsamında HUAWEI ile  kurulum, işletme ve bakım konularında Çözüm Ortaklığı işlerini üstelenmiş ve devam ettirmektedir.
 2018'de ULAK Haberleşme A.Ş ile başlanan yerli ve milli 4.5G Baz istasyonu dönüşümünde çözüm ortaklığımız devam etmektedir.

NTM, telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinin gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı ve personeli ile deneyimlerini teknolojinin izinde büyüterek bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde aranan, tercih edilen, örnek bir şirket olacaktır.