Loading...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Ödüllerimiz


TURKCELL EN BAŞARILI BÖLGE ÇÖZÜM ORTAĞI ÖDÜLÜ

2019 yılı itibarı ile verilmeye başlanan bu ödül; Turkcell tarafından tüm Bölge Çözüm Ortakları arasında yapılan değerlendirme sonucunda çeyrek bazlı olarak verilmektedir. 2019, 2020 ve 2021 yılı içerisinde 4 çeyrekte bu kıymetli ödülü olmaya hak kazanmış bulunmaktayız. 

2019_odulBCO 2021 Q3 Ödül Belgesi BCO 2021 Q3 Ödül Belgesi

 

ULUSLARARASI TOPLAM KALİTE ALTIN YILDIZI ÖDÜLÜ

Uluslararası Kalite Zirvesi yönetmeliği ile QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri esas alınarak, şirketimiz NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK, Uluslararası Kalite Zirvesi Komitesi tarafından New York’ta düzenlenen Altın kategorisindeki Uluslararası Toplam Kalite Ödülü’nü almak üzere seçilmiştir. Kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) Paris, Londra, Madrid, Cenova, Frankfurt ve New York gibi pek çok sembol şehirde, 118 ülkeden şirketleri ve organizasyonları buluşturarak toplantılar ve kongreler düzenlenmiş olup, uzmanlar ve akademisyenler tarafından değerlendirmeler yapılmıştır. Yapılan değerlendirme ve oylama sonucunda NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK Altın Kategoride ödüle layık görülerek Toplam Kalite Yönetim Sürecinde büyük bir başarıya imza atmıştır. New York’ta 26 Mayıs 2014 tarihinde yapılan Ödül Törenine, ödülümüzü almak üzere katılım sağlanmıştır.

TOPLAM KALİTE LİDERLİĞİ ÖDÜLÜ

Avrupa Kalite Araştırma Kuruluşu (ESQR) tarafından verilen “Toplam Kalite Liderliği 2014” ödülüne layık görülen NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK, 09 Aralık 2014 tarihinde 63 ülkenin katılımı ile Las Vegas’ta düzenlenen tören ile ödülünü almıştır. NTM, Toplam Kalite Yönetimi prensibini odağına alarak sürekli geliştirdiği yönetim anlayışıyla müşteri ve çalışan memnuniyetini gözeterek, teknoloji ve kalite odaklı hizmet sunmanın referansı olmuştur.

İNSANA SAYGI;

2008’den bu yana her yıl aday başvurularını özenle cevaplayan firmamız “İnsana Saygı Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. İşe alım süreçlerimizde gösterdiğimiz yüksek performansla Kariyer.net’in 10’uncusunu düzenlediği bu ödülü kazanan firmalar arasında yer aldık.